Logo

o mnie

Individual Meeting Photo

Nazywam się Maga, i tak, to moje prawdziwe imię! :) Urodziłam się na Śląsku. Od dziecka lubiłam wyrażać się artystycznie, dużo tworzyłam i pisałam. Ukończyłam liceum plastyczne w Bielsku- Białej a potem, w 2000 roku, grafikę na ASP w Krakowie. Sztuka jednak nie odpowiedziała mi na nurtujące mnie pytania dotyczące sensu życia, ani nie dała spełniania i szczęścia, których poszukiwałam.

Zaraz po trzydziestce, zwróciłam się w stronę rozwoju osobistego. Chodziłam chyba na wszystko co było dostępne, a mieszkając w Warszawie, wybór był spory. Zaczęło się od jogi, następnie taniec 5 rytmów, Movement Medicine, ustawienia Hellingerowskie, ruch autentyczny, TRE, techniki lowenowskie, praca z traumą narodzin i wiele innych.

Praktykę medytacji rozpoczęłam około 2006 roku w Ośrodku Zen Bodhidharma w Falenicy pod okiem Rosi Sunya Kjolhede. W 2008 wyjechałam na 3 miesiące do ośrodka Rochester Zen Center w USA & Chapin Mill Retreat Center. W latach 2014 do 2016 uczestniczyłam w medytacjach czan z nauczycielami Chi Chern i Simonem Child.

W 2011 otrzymałam certyfikat nauczyciela MBSR (Mindfulness Based Stress Reduction). W okresie od 2012 do 2016 podróżowałam każdej zimy do Tiruvannamalai w Indiach, gdzie znajduje się ośrodek Ramana Maharshi. Tam medytowałam i uczestniczyłam w licznych satsangach.

Później interesowałam się naukami Diamond Approach. Przez cztery lata poznawałam metody, którymi ta szkoła się posługuje. Interesuję się podejściem pracy z częściami IFS oraz Focusingiem.

Od sierpnia 2021 szkolę się w Szkole Terapii Psychosomatycznej w nurcie Somatic Experiencing. Od stycznia 2023, w Tajlandii, uczę się Biodynamicznej Terapii Czaszkowo Krzyżowej (Integrated Cranial Biodynamics - ICB) pod okiem Rosemary Wallace.

Od 2010 roku prowadzę nieprzerwanie 8 tygodniowe kursy MBSR i pracy z ciałem, spotkania z medytacją, sesje indywidualne oraz odosobnienia.

Bycie z ludźmi na głębokim, prawdziwym poziomie, jest największą pasją i radością mojego życia. Serdecznie zapraszam do wspólnej praktyki!