Logo

8 tygodniowe kursy MBSR & SE

Individual Meeting Photo

Kurs ma formę autorskiej metody, którą stworzyłam na przestrzeni kilkunastoletniego doświadczenia prowadzenia kursów MBSR. Poza regularnym programem Mindfulness Based Stress Reduction, łączy w sobie pracę z traumą za pomocą metody Somatic Experiencing (SE) oraz obejmowanie zranień Dziecka Wewnętrznego.

Kursy polecam osobom żyjącym w stresie, doświadczającym cierpienia, szukającym alternatywnych i naukowo przebadanych metod poprawy stanu zdrowia psychofizycznego. Są one odpowiednie dla osób początkujących, jak i doświadczonych w medytacji i innych formach rozwoju osobistego. Polegają na regularnej praktyce prowadzonych ćwiczeń medytacyjnych, takich jak skanowanie ciała, intencja, uwaga skierowana na oddech, uważny ruch, TRE i dzielenia się doświadczeniami w grupie.

Kurs składa się z:

  • 8 grupowych spotkań z trenerem (ok. 2 h)
  • całodniowej praktyki w ciszy tzw. "dnia uważności"
  • samodzielnych ćwiczeń w domu (z nagraniami do medytacji otrzymanymi na kursie: do skanowania ciała, medytacji i uważnych ćwiczeń fizycznych)

Oferuję:

  • Kursy stacjonarne (Warszawa), które odbywają się w małej grupie i zawierają w sobie elementy pracy indywidualnej, z wyłaniającym się w danym momencie tematem.
  • Kursy online, które zawierają w sobie ten sam program. Kursy online prowadzę na żywo, dzięki czemu medytacje są dostosowywane do energii i potrzeb danej grupy. Sesje są nagrywane i przesyłane uczestnikom po każdym spotkaniu.